خبر هایی از فروش البوم استاد معین

با تشکر از وبلاگ  طرفداران معین  معین پیج

طـلـوع ، نـامی که بـرای هـمـه خـوش یمـن بود

مـعـین جــز خـوانندگانی اسـت کـه عـلا وه بـر جـایگاه مـردمـی ، آلبوم هـایش نـیـز پـرفـروش هـسـتند و آلبـوم هـای بـی بی گل مـنـتشـر شـده در سـال 1367 و رویا در سـال 1376 به ترتیب پـر فـروش ترین آلیوم هـای شـرکت هـای تـرانه و کلتکس رکوردز هـسـتند و هـمـانطـور کـه گـفته بـودیم و مـشـخص است آلبوم طـلـوع نـیـز با حمـایت هـای طـرفداران و دوستـداران مـوسیقی و مـعـین عـلا وه بـر پرفـروش ترین آلبوم سـال 2007 بـه عـنوان پـر فـروش ترین آلبوم شـرکت دوباره پاگـرفته MZM RECORDS نـیـز شـناخته خـواهـد شـد. گـواه این مـدعـا انـتـشـار پی در پی آلـبوم های خـوانندگان مـعـتبری چـون شـادمـهـر عـقـیلی و لیلا فـروهـر از طـریق این شـرکت است ، شـرکتی که نامـش با آلبوم "طـلـوع" مـعـین دیگـر از ناشـناختگی خـارج شـده است و نام مـعـین اعـتباری خـاص به این شـرکت بخـشـیده است.

در پایان این بـخـش تـوجـه شمـا را به گـزارش خـبرگـزاری طـاهـا از فـروش آلبوم مـعـین در کـردستان فـدرال جلب می نمـاییم.( با تـشـکر از آقای مـحـمـد راستی و با عـرض ارادت به تمـام کـرد های عـزیز):

انتشار آلبوم جدید معین، خواننده ایرانی، با استقبال چشمگیر مردم شهرهای کردستان فدرال روبرو شده و آنگونه که فروشگاههای موسیقی در شهرهای هولیر و سلیمانیه می گویند ده ها هزار نسخه از آن تنها طی این چند مـاه در این دو شهر به فروش رفته است.
حدود چـند مـاهی است که آلبوم جدید معین با نام "طلوع من" وارد بازار موسیقی کردستان فدرال شده است . معین که در کردستان بیشتر به معین اصفهانی ( با الف مفتوح) مشهور است از خوانندگان پرطرفدار در میان مردم این منطقه به شمار می آید.
برخی خوانندگان کرد اشعار کردی بر روی تعدادی از آهنگهای معین خوانده اند و حتی برخی نیز اقدام به عرضه ترجمه اشعار فارسی به کردی بر همان وزن و آهنگ کرده اند.
صاحب فروشگاه "آربائیلو" در هولیر در گفتگو با خبرنگار هنری پیامنیر دلیل استقبال قابل توجه مردم کردستان از آلبوم جدید معین را علاوه بر وجود طرفدران فراوان وی در این منطقه، عدم انتشار آلبوم جدیدی از معین طی پنج سال گذشته می داند.
وی گفت که معین در مقایسه با سایر خوانندگان فارسی زبان از علاقه مندان بیشتری در هولیر پایتخت کردستان فدرال برخوردار است، به طوریکه روزانه شمار زیادی از آلبومهای جدید و قدیمی معین در این فروشگاه فروخته می شود.
صاحب مرکز عرضه محصولات موسیقی "آرو" در شهر سلیمانیه، دومین شهر عمده کردستان، نیز می گوید که علاقه مردم این شهر به ترانه های فارسی در مقایسه با ترانه های ترکی و عربی بسیار بیشتر است.
وی آمار فروش نسخه های کپی شده آلبوم جدید معین طی نزدیک به یک مـاه اخیر در شهر سلیمانیه را حدود صـد هزار سی دی تخمین زد.
صاحب این مرکز عرضه موسیقی علت فروش نسخه های کپی را به نبود نسخه های "اورجینال" در بازارهای کردستان نسبت داد و گفت نسخه های اصلی وارد کردستان نمی شود.

و ایـن هـم تـنـهـا بـخـشی از " مـعـجـزه صـدای مـعـین " است و داسـتان طـلـوع داسـتانی بی انتـهـاست چـرا که مـعـین دارای طـنین صـدایی بی پایان است...

/ 0 نظر / 152 بازدید